27.05.2024

Ангелина Усанова представить Україну на “Miss Eco International-2024” в Єгипті

Ангелина Усанова представить Україну на “Miss Eco International-2024” в Єгипті

У Індії завершився конкурс “Міс Світу”, учасницею якого стала Кароліна Пишкова з Чехії. Проте це не останній конкурс краси в 2024 році.

У травні в Єгипті відбудеться “Miss Eco International” – міжнародний конкурс краси, головною метою якого є підвищення усвідомлення важливості збереження планети та навколишнього середовища, а також сприяння розвитку туризму по всьому світу

“Цей конкурс присвячений здоров’ю розуму, тіла та духу”, – йдеться в описі заходу.

У цьому конкурсі Україну представлятиме Ангеліна Усанова – співачка, модель та інструкторка йоги, яка вже брала участь у конкурсі “Міс Всесвіт-2023″. ”

Що відомо про Ангеліну Усанову

Дивчині 26 років. Представляла Україну на конкурсі “Міс Всесвіт-2023”, який пройшов у Сан-Сальвадорі. Вона не потрапила до топ-20 фіналісток через відсутність зацікавленості спонсорів конкурсу краси, хоча на конкурсі національних костюмів вона вразила багатьох своїм образом “Берегиня-мати”. У той же час, представниця України відзначилася успіхом в номінації “Voice of Change”, де вона посіла місце у першій десятці. Учасники цієї категорії мали представити відеоролик, присвячений соціальній проблемі.

Відомо, що Ангеліна є авторкою пісень та виконавицею. Крім того, вона є звуковим цілителем та майстринею йоги.

З початком повномасштабної війни, дівчина організовувала благодійні концерти, збираючи кошти на гуманітарну допомогу Україні. Крім того, Усанова допомагала українським біженцям в Європі.

Джерело:

Miss Eco International