26.05.2024

З нагоди Дня українського добровольця презентували книгу “Гвардія наступу. Самовидець”

З нагоди Дня українського добровольця презентували книгу “Гвардія наступу. Самовидець”

У Києві відбулася презентація художньої книги, яка ґрунтується на реальних подіях, пов’язаних з бійцями “Гвардії наступу”.

Автором цього твору став військовий експерт та боєць Національної гвардії України – Тимур Нагалевський.

“Ми маємо можливість довести насамперед самим собі, що ми гідні бути українцями, жити на своїй землі… У цей час випробувань… можна розслабитися і втратити віру… Люди, про яких книжка, не дозволяють нам це зробити”, – сказала, презентуючи книжку, держсекретар МВС Інна Ящук.

За словами Ящук, ця книга “читається на одному диханні”.

“Головна ідея цієї книги полягає в тому, що історія – це зброя. Ті, хто служить у війську, створюють нову історію. У цьому творі є екскурс від повномасштабних вторгнень до епохи Римської імперії, Київської Русі, і все це насамперед пов’язано з сьогоденням”, – розповів автор книги Тимур Нагалевський.

Автор зауважив, що головний герой – зрілий чоловік, представник середнього класу, якому доля призначила брати участь у повномасштабній війні, і він обрав шлях служби в українській армії. Автор підкреслив, що головний персонаж є компіляцією реальних історій, а його образ утворюється за наявності історичних фактів.

За словами Нагалевського, ілюстративна частина книги вражає самостійністю, а оформлення ілюстрацій гармонійно вписується у текст.

Ілюстраторка видання Дар’я Копійка додала, що колажі, створені нею на основі життєвих історій бійців, мають глибокий зміст.

Співзасновник видавництва “Сaміт-Книга” Ігор Степурін розповів, що книга вже представлена на Міжнародній книжковій виставці в Лондоні.

“Ми плануємо перекласти цей твір кількома мовами, оскільки він є дуже важливим”, – підкреслив Ігор Степурін.

Джерело  і фото: Укрінформ.