27.05.2024

“Океан Ельзи” готується випустити свою першу англомовну пісню

“Океан Ельзи” готується випустити свою першу англомовну пісню

Український рок-гурт “Океан Ельзи” зробив оголошення про початок нового етапу у своїй творчості, плануючи випустити англомовні пісні.

Лідер гурту, Святослав Вакарчук, звернувся до шанувальників, щоб повідомити про зміни у музичній діяльності колективу. Вони мають намір створювати музику, записану англійською мовою.

Про це музиканти групи написали на офіційній сторінці Instagram.

“Наша. Нова. Сторінка. Скоро”, – написали музиканти.

Святослав Вакарчук пояснив, що таке рішення стало результатом перемоги українського документального фільму “20 днів у Маріуполі” на премії “Оскар”.

“Ми хочемо, щоб голос України продовжував бути слуханим сильно й натхненно. Тому з гордістю оголошую, що вперше в історії гурту “Океан Ельзи” ми випустимо музику англійською мовою. Ми дуже збуджені та концентровані на цьому”, – заявив він.

Український альбом вийде, як і планувалося, восени цього року, до 30-річчя гурту.

“Ми будемо працювати над тим, щоб музичний голос України звучав гучно і був помічений у всьому світі”, – додали музиканти.

Заява гурту про початок нового етапу у своїй творчості, зокрема випуск англомовних пісень, свідчить про їх бажання розширити свою аудиторію та привернути увагу міжнародного ринку музики. Це стратегічний крок, який дозволить гурту пройти за межі національного ринку та заявити про себе на світовій арені.