26.05.2024

Боєць ЗСУ і відомий український музикант BALSAM випускає нову композицію під назвою “Зодіак”

Боєць ЗСУ і відомий український музикант BALSAM випускає нову композицію під назвою “Зодіак”

Співак, чиї пісні додають сил Олександру Усику для перемог, презентує свою нову композицію під назвою “Зодіак”. Останній твір артиста, “Квітка”, був випущений три місяці тому, оскільки Balsam служить у Збройних Силах України і зараз захищає нашу країну на фронті. Сьогодні виконавець презентує трек, який вражає своїм філософським підходом до теми взаємозв’язку людини та космосу.

Пісня “Зодіак” має глибокий зміст, що відображає велич космосу порівняно з крихітністю людського існування та його недосконалостями. Слова пісні відтворюють нашу мізерність у порівнянні з нескінченністю Всесвіту. Вони також виражають розчарування у здатності людства  поважати природу, замість цього завдаючи шкоду та руйнуючи оточуюче середовище. Але навіть у цій пустоті і розчаруванні є віра в те, що можна знайти щось більше, що варте очікування та надії.

“Зодіак” – це пісня про космічний пил, який втілює образ людини, що надає великого значення культу особистості і руйнує те, що побудував інший, граючи роль всемогутнього творця, в той час як космічні тіла з руйнівною силою гармонійно рухаються по своїй орбіті, – коментує виконавець.