26.05.2024

Кам’янське вшановує 210-ряччя з дня народження Тараса Шевченка: долучення до онлайн-марафону

Кам’янське вшановує 210-ряччя з дня народження Тараса Шевченка: долучення до онлайн-марафону

9 березня Україна відзначає 210 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – визначного поета, чиї думки залишаються надзвичайно актуальними й пророчими й до цього часу. Він уважається духовним наставником українського народу та видатним Кобзарем, а його твори стали невід’ємною складовою культурної спадщини.

Світ віддав свою шану символу боротьби України за свою незалежність, Тарасу Шевченку, у межах міжнародного онлайн-марафону, що об’єднав людей з різних куточків планети. Від тихих вуличок Кам’янського до живописних міст Норвегії, від золотих пляжів Одеси до затишних куточків Португалії – голоси пошани та поваги лунали по всьому світу.

Марафон, організований творчими та громадськими діячами, став яскравим свідченням того, як сила слова та мистецтва перетинає кордони. Ізраїль, Португалія, Австрія, Норвегія, Румунія, США, Польща, Саудівська Аравія, Словаччина та багато інших країн внесли свій внесок у цей масштабне культурний свято. Українці, які проживають з цих країнах висловили свою підтримку та прив’язаність до ідеалів Шевченка зачитуючи рядки віршів великого поета.

“Цей день – не просто відзначення в календарі, це важлива подія, яка має нагадати нам про наші коріння, про історію і про те, що ми можемо досягти, коли об’єднуємося навколо спільних цінностей та ідеалів. Марафон до 210-річчя Тараса Шевченка став не лише святом слова та мистецтва, але й моментом єдності та солідарності на міжнародному рівні”, – зауважує завідуюча бібліотеки Тетяна Герасюта.

Марафон до 210-річчя Тараса Шевченка став яскравим прикладом того, як мистецтво та культура можуть перетворювати кордони та зближувати серця людей з різних куточків світу. У цей день ми вшановували не лише великого поета, але й силу його слів, здатних надихати та об’єднувати народи у їхній любові до істинних цінностей.