22.05.2024

Христина Соловій припинила стосунки з Сергієм Жаданом через нове кохання

Христина Соловій припинила стосунки з Сергієм Жаданом через нове кохання

Українська співачка Христина Соловій підтвердила, що мала роман з письменником Сергієм Жаданом, але ці стосунки вже в минулому.

За її словами, вони познайомилися у листопаді 2021 року, коли чоловік запросив на інтервʼю. Співачка також пропонувала Жадану знятися в її відеокліпі на пісню “Юність”.
Після випуску цього відео їм приписували роман, але вони вважали це творчим тандемом, хоча їхні стосунки “були в розпалі”. На момент початку стосунків, Жадан був одружений, а Соловій зустрічалась з хлопцем.

Сергій Жадан та Христина Соловій провели разом майже півтора року. Дівчина в інтерв’ю зазначила, що їхнє розставання було дуже складним, і ця ситуація сильно пошкодила їхні нерви, внаслідок чого після розриву вона змушена приймати антидепресанти. Христина стала тією, хто взяв ініціативу в розірванні стосунків.

Зараз співачка зустрічається з 42-річним чоловіком, але його ім’я  не розголошує.

“Я закохалась. І все сталось як сталось… Це була дуже напружена історія, вона здорово потріпала всім нерви, всім сторонам, через те, як це сталось, я б не хотіла про це говорити, про деталі, але було непросто”, – розповіла співачка.

Нагагаємо, чутки про роман між Христиною Соловій та Сергієм Жаданом почали ширитися в травні 2023 року, коли письменник подав на розлучення з дружиною Іриною Куніциною. Протягом цього часу пара не підтверджувала, але й не спростовувала своїх стосунків.