27.05.2024

В Україні стартував безкоштовний онлайн-курс зі створення та управління ФОП

В Україні стартував безкоштовний онлайн-курс зі створення та управління ФОП

Соціальна мережа та освітня платформа для креативних індустрій CASES разом з Дією та адвокатським об’єднанням Juscutum представили безкоштовний онлайн-курс про створення та ведення ФОП.

Про це повідомили в Міністерстві культури та інформаційної політики України.

Головною метою курсу є підвищення кількості фахівців, які пропонують свої послуги офіційно та чесно сплачують податки. На уроках курсу простими словами пояснюють все, що потрібно знати майбутнім експертам: від підбору кодів за ЄДРПОУ до правильного складання договорів та звітування перед державою. Крім того, програма включає інформацію про взаємодію з клієнтами та можливість закриття ФОП.

«Стати підприємцем в Україні можна за 10 хвилин — відкривши ФОП на порталі Дія. Це найшвидша реєстрація бізнесу у світі. Водночас українці все ще вагаються, чи реєструвати свій бізнес офіційно, — через поширені міфи про труднощі ведення ФОП. Дія змінює підхід до відкриття і ведення бізнесу, щоб підприємці могли отримувати послуги швидко, зручно й без зайвої бюрократії. Тому із задоволенням підтримали ініціативу CASES та підготували кілька відеоуроків про сервіси Дії для ФОП — реєстрацію ФОП, внесення змін про ФОП та закриття ФОП. Усі послуги автоматичні — без участі державного реєстратора. Будуємо найзручнішу взаємодію з державою, щоб підприємців в Україні ставало все більше», — сказав керівник із розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації Мстислав Банік.

Курс розроблено з урахуванням усіх актуальних законодавчих вимог та містить комплект шаблонних документів для практичного застосування. Експерти з адвокатського об’єднання Juscutum та команда Дії долучилися до розробки матеріалів. CEO CASES Анатолій Попель виступив редактором курсу.

Реєстрація на курс і ознайомлення з програмою доступні за посиланням, а участь є безкоштовною.