27.05.2024

Українські таланти засяяли на Тижні моди в Парижі

Українські таланти засяяли на Тижні моди в Парижі

В рамках офіційного розкладу Тижня моди в Парижі була організована експозиція українських брендів під назвою Vogue Ukraine Showcase. Це спільний проєкт був організований у співпраці з видавничим Домом Condé Nast та Федерацією високої моди Франції.

На показі були представлені ексклюзивні наряди, що відображали стиль кожного з 10 українських дизайнерів. Серед них з’явилися такі бренди, як Bevza, Frolov, Pascal, Baginskiy, Better us, Litkovska, The Coat, lenki lenki та інші. Метою цієї експозиції є популяризація українських модних митців на міжнародній арені.

Головна редакторка американського Vogue, Анна Вінтур, була однією з перших відвідувачок цього показу.

«Нам важливо нагадати світу, що українська культура, мода та мистецтво посідають рівноправне місце на глобальній мапі. А де зробити це краще, ніж під час Тижня моди у Парижі? Дипломатія м’якої сили справді працює, і наша команда робить усе, щоб ім’я України звучало на світовій культурній арені», – прокоментував головний редактор Vogue Ukraine Веня Брикалін.

Такі заходи – важливий елемент культурної спадщини країни. Через міжнародну присутність та участь в подібних показах допомагає підвищити міжнародний престиж та привернути увагу до культурної різноманітності країни.