22.05.2024

Михайло Хома пояснив, чому відмовився від образу Дзідьзо

Михайло Хома пояснив, чому відмовився від образу Дзідьзо

Співак Михайло Хома, більш відомий  як DZIDZIO, оголосив, що відмовляється від свого сценічного образу. Під час війни він не планує виконувати розважальні пісні.

У розмові з виданням SOL артист підкреслив, що це свідоме рішення, оскільки  відчуває в собі трансформацію і відповідальність перед громадськістю.

“Коли людині немає чого втрачати,  є дуже велика воля, свобода. А коли у людини з’являється якась відповідальність, перед дітьми, наступним поколінням, державою, тоді ти розумієш, що треба трохи нести її. Це трансформація. Ми ростемо, слава Богу”, – підкреслив Хома.

Артист пояснив, що образ Дзідзьо був створений з метою отримати визнання серед українців, і він досяг цього, оскільки багато людей впізнавали в ньому себе.

“Я не знаю, може, я став нудним для молоді. Але свою тодішню задачу я виповнив. Багато хто впізнавав себе і відзначали, що це чесно. Але я не писав сценаріїв. Якби не було того росту, мені було б нудно жити”, – уточнив Михайло.

Михайло Хома був фронтменом гурту DZIDZIO, створеного за підтримки Андрія Кузьменка та Олега Турка у 2009 році. Його образ також став відомим у кіно. Він знявся у фільмах “Зірки за обміном”, “ДЕ ГРОШІ”, “DZIDZIO Перший раз”, “DZIDZIO Контрабас”. Протягом приблизно 20 років співак підтримував стосунки зі своєю колегою по сцені Славією. Пара познайомилась під час конкурсу “Молода Галичина” і пізніше разом виступала в гурті “Друзі”. Вони одружилися у листопаді 2013 року, але через 8 років оголосили про розлучення. У колишніх партнерів не було спільних дітей.