26.05.2024

Вечір творчості в Кам’нському

Вечір творчості в Кам’нському

У теплих обіймах весняного вечора Кам’янське оживало словами та музикою, переплетеними в магічну ауру творчості. Унікальний літературно-музичний вечір в Центральній міській бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка у Кам‘янському став справжнім святом для шанувальників культури та мистецтва. 

На захід зібралися талановиті кам’янчані та гості міста, щоб насолодитися поєднанням вишуканої поезії та музики. Серед учасників були як досвідчені автори, так і початківці, які тільки розпочинають свій творчий шлях. Всі віддано ділилися своєю душею через виразне виконання віршів відомих українських поетів.

Музичні акорди гітари лунали у бібліотечній залі, підкреслюючи талант виконавців, які не лише оволоділи мистецтвом слова, а й музикою.  В цей день кожен мав змогу відчути гармонію між словом та звуком, між виразом та емоцією.  

” Завдяки таким заходам, місцева культурна сцена розширюється, а талановиті митці отримують шанс продемонструвати свою творчість та здобути визнання громадськості”, –  зазначила Тетяна Герасюта, заступниця директора бібліотеки.

Літературно-музичні вечори, які регулярно проводяться  в бібліотеці планують і надалі продовжувати, адже вони збагачують культурний ландшафт міста і підтримують  творчий потенціал його мешканців.