29.05.2024

Ексохоронець розкрив секрети Анджеліни Джолі та Бреда Пітта

Ексохоронець розкрив секрети Анджеліни Джолі та Бреда Пітта

Марк “Біллі” Біллінгем пропрацював на експару Бреда Пітта та Анджеліни Джолі півтора року. Він зазначає, що цей період був для нього часом великого навчання. За словами ексохоронця, він мав нагоду побачити їхню вражаючу працездатність та відмінний таймінг.

“Мені дуже пощастило мати можливість працювати з такими видатними людьми, як Бред і Анджеліна. Вони не лише талановиті актори, а й вражаючі особистості з чудовою трудовою етикою”, — зазначив Марк.

Чоловік, який раніше був сержантом повітряної служби та інструктором спецназу, свого часу мав “чудові стосунки” з Джолі та Піттом. По словах ексохоронця, вони завжди знаходили час для своїх справ, сім’ї та благодійності, при цьому залишаючись природними та приязними людьми.

“Я спостерігав, як вони працюють, і дізнався про їхню трудову етику та бездоганний таймінг. Вони просто нормальні люди. Очевидно, що вони дуже відомі і постійно в очах громадськості, але вони просто приземлені люди, як і ми з вами”, — додав Марк.

Основний урок, який він відніс із цього досвіду, — це трудова дисципліна та відповідальність перед своєю роботою. Цей період співпраці залишив у нього глибокий слід та став невід’ємною частиною його життя та кар’єри.

Джерело: Hello.